מה קורה בגן

19/11/21

הורי א׳-ב׳ יקרים

לצד כניסה לסוג של שגרה והתייצבות, אנחנו חווים חוויות מרגשות לרוב.

בבית משותף סיימנו שלושה שבועות של למידה על ובעקבות לאונרדו דה וינצ׳י. נוכחנו כמה הילדים והילדות סקרנים ורבי כישרונות. הלמידה בבית משותף היא חוויתית ומשותפת לכל החט״צ. אנחנו שמים דגש על פעילויות מגוונות שפונות למיומנויות ותחומי עניין שונים. כמו-כן התוצרים הופכים לחלק מסביבת הבית ובכך מאפשרים למי שעשה לחזור ולעבד את החוויה, להרגיש שייך ובנוסף, גם למי שבחר/ה לא לקחת חלק בפעילויות, מתאפשר לחוות משהו ולהיות שותף בחוויית הלמידה.

חוויית הלמידה היה הנושא של ערב הלמידה המשותף עם ההורים המקסימים שהצטרפו לצוות הנהדר שלנו. לכל מי שעשה מאמץ ויצא מהבית היה מפגש מרומם נפש של התנסות בלמידה במרחבים השונים - חדר מונטסורי, כיתת שפה, מרחב הבית (מדעים במרחב) וסדנת האמנות. ההתנסות בתוך העולם של הילדים/ות הובילה לשיח משמעותי ומקרב על תחושת הזמן והמרחב מנקודת המבט של הילדים/ות, ההורים והצוות.

קינחנו את השבוע באירוע שוק סתווי קהילתי ובגשם אמיתי.

אחרי תקופה של ריחוק פיזי המפגש האנושי מקבל משנה ערך ומשמח לבבות. היה מרגש לראות את הילדים/ות לוקחים חלק פעיל באירוע - במכירה, הכנת עוגות, החלפת בגדים וקנייה. תודה גם להורים שהתנדבו לעזור ולהכין.

בשבוע הבא יתקיימו בבית א׳-ב׳ שתי מסיבות חנוכה להורים ולילדים בהובלת ועד ההורים. אל תחמיצו! ב24/11-לילדי ב׳. ב25/11-לילדי א׳.

היציאה לחופשת חנוכה (למי שתוהה) ב30/11 יום ג׳.

שבת שלום לכולם

מצוות א׳-ב׳

ענת בדר

רכזת א'-ב'

24/8/21

הורים יקרים

אסיפת ההורים ביום חמישי 19:45

תתקיים בזום

ביום שני ה30.8 ניפגש ב17:00 בגן

למפגש הכרות קצר

מקווה שכל ההורים שכאן נמצאים גם בקבוצת הווטסאפ

אם לא אנא צרו איתי קשר

תודה