מערכת בית חט"ב


מערכת שעות לכיתה חט"ב

שעהיום איום ביום גיום דיום היום ו
1מפגש חברתי
דוכן שושי (אלון)

מפגש חברתי
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)

מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)
ועדות
י י
מפגש חברתי
לוין סטיב (מ. ל. קינג)

מפגש חברתי
דוכן שושי (אלון)

משפטים
וידר קרן (רוזוולט)
מפגש חברתי
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)

מפגש חברתי
דוכן שושי (יורט מגניב)

מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)

מפגש חברתי
לוין סטיב (אלה)

שיווק ומיתוג
גולדפיין נילי (גנדי)
פרלמנט
י י
 
2מסע ושביל
פרידמן אלכס (בונו)

מקרא ז 1
דוכן שושי (חומט)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (בטהובן)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (בוב מארלי)

שפה ט 2
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2
ארדיטי איה (בוב מארלי)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (כוורת)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (חומט)

שפה ומגדר
גושן שרון (אלון)
כימיה 1
לוין אשטרה (רוזוולט)

ספורט חט"ב בנות
בריל נועה,
ספורט חט"ב בנים
זנקו מיקו,
ערכים, אזרחים ומה שביניהם
דוכן שושי (אייבי נתן)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

שפה ז-ח 1אשכול
טוירשטיין דורית (גנדי)

שפה ז-ח 2 אשכול
גושן שרון (בוב מארלי)
אנגלית ז1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ז2
לוין סטיב (גנדי)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (חומט)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אום-כל-תום)

נוכחות בדיגיטל
פישר גבריאל (רוזוולט)
 
3מציאות כלכלית מדומה
דוכן שושי (ביטלס)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (בטהובן)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (חומט)

ציור
בדר ענת (נרקיס)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2
ארדיטי איה (בוב מארלי)

המשבר הסביבתי
בן-פזי ענת (רוזוולט)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (מוצארט)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (אלה)
Game Making דוברי אנגלית
ארזואן אהובה (מנדלה)

כימיה 1
לוין אשטרה (רוזוולט)

משחק מול מצלמה
איצקוביץ עדי (מוצארט)

ערכים, אזרחים ומה שביניהם
דוכן שושי (אייבי נתן)
אנגלית ח1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ח2
לוין סטיב (גנדי)

דוברי אנגלית Sci Fi & Fantasy
ארזואן אהובה (מנדלה)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (אלה)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (בטהובן)

ספרות חט"ב 2
מלו דור (חומט)
אנגלית ט2
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

הרכב מוזיקלי
ניניו רמי (בונו)

חינוך פיננסי חט"ב
דוכן שושי (חומט)

מקהלה
עזריה לימור (נרקיס)

פיזיקה
לוין אשטרה (רוזוולט)

שפה ז-ח 1אשכול
טוירשטיין דורית (גנדי)
 
4אנגלית ח1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ח2
לוין סטיב (ביטלס)

מרכז טכנולוגי
ארד חן (אייבי נתן)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (חומט)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אום-כל-תום)

שפה ומגדר
גושן שרון (אלון)
אומנות חט"ב1
בדר ענת (נרקיס)

ביולוגיה חט"ב
בן-פזי ענת (רוזוולט)

מוזיקה וקהילה
עזריה לימור (בונו)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (מרפסת אומנות)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אום-כל-תום)
בניה
פרידמן אלכס (מלאלה)

חינוך פיננסי חט"ב
דוכן שושי (חומט)

מדעי החברה פסיכולוגיה
שניי איילה (כוורת)

מדפסת תלת מימד
כרם גל (אייבי נתן)

משחק מול מצלמה
איצקוביץ עדי (מוצארט)

פיזיקה
לוין אשטרה (רוזוולט)
CNC
פרידמן אלכס (חצר)

אנגלית ז1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ז2
לוין סטיב (גנדי)

מדעי החברה אנתרופולוגיה
שניי איילה (מנדלה)

ספורט חט"ב בנות
בריל נועה,
ספורט חט"ב בנים
זנקו מיקו,
ספרות חט"ב 1
מלו דור (חומט)
מוזיקה חט"ב1
ניניו רמי (בונו)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (כוורת)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (חומט)

שפה ט 2
טוירשטיין דורית
 
5איור
ארד חן (אלון)

אקטיביזם חברתי
רוזנפלדר נעה (רוזוולט)

כדורגל בנות
זנקו מיקו,
מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (בטהובן)

רובוטיקה 2*** (ד' ומעלה)
בירן ליאל (אייבי נתן)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
אומנות חט"ב1
בדר ענת (נרקיס)

אנגלית ז1
ארדיטי איה (בוב מארלי)

אנגלית ז2
לוין סטיב (ביטלס)

חולמים בספרדית 1*
ויגודה נגה (כוורת)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (חומט)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אום-כל-תום)
בניה
פרידמן אלכס (מ. ל. קינג)

מדעי החברה פסיכולוגיה
שניי איילה (כוורת)

מזרח תיכון (ט' ומעלה)
אור עמית (בוב מארלי)

ספרדית
ויגודה נגה (ביטלס)
CNC
פרידמן אלכס (מוצארט)

חולמים בספרדית 1*
ויגודה נגה (קורצ'אק)

מדעי החברה אנתרופולוגיה
שניי איילה (מנדלה)

מקרא ח-ט
דוכן שושי (חומט)

עיצוב בסביבה דיגיטלית
ארד חן (אייבי נתן)
אנגלית ח1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ח2
לוין סטיב (גנדי)

מוזיקה וקהילה
עזריה לימור (נרקיס)

מוזיקה חט"ב1
ניניו רמי (בונו)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (רוזוולט)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (בטהובן)
 
6איור
ארד חן (אלון)

אקטיביזם חברתי
רוזנפלדר נעה (רוזוולט)

הרכב מוזיקלי
עזריה לימור (בונו)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (חומט)

ספורט בחצר
זנקו מיקו,
רובוטיקה 2*** (ד' ומעלה)
בירן ליאל (אייבי נתן)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
 בניה
פרידמן אלכס (מ. ל. קינג)

מזרח תיכון (ט' ומעלה)
אור עמית (בוב מארלי)

מקרא ז 1
דוכן שושי (חומט)

ספרדית
ויגודה נגה (ביטלס)
בית מדרש
פיניק עומר (יורט מגניב)

חולמים בספרדית 2*
ויגודה נגה (רוזוולט)

כתיבה והלחנה
עזריה לימור (אלה)

מקרא ח-ט
דוכן שושי (חומט)

מרכז אומנות
בדר ענת (נרקיס)

ערבית חט"ב*
שמא דועא (ביטלס)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

סאונד
ניניו רמי (בונו)

רובוטיקה 1 (חלל)***
לוין אשטרה (אלה)

שפה ז-ח 2 אשכול
גושן שרון (אלון)