מערכת בית חט"ב



מערכת שעות לכיתה חט"ב

שעהיום איום ביום גיום דיום היום ו
1מפגש חברתי
דוכן שושי (אלון)

מפגש חברתי
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)

מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)
ועדות
י י
מפגש חברתי
לוין סטיב (מ. ל. קינג)

מפגש חברתי
דוכן שושי (אלון)

משפטים
וידר קרן (רוזוולט)
גרמנית
שחק הילה,
מפגש חברתי
דוכן שושי (יורט מגניב)

מפגש חברתי
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)

מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)

מפגש חברתי
לוין סטיב (אלה)
פרלמנט
י י
 
2מסע ושביל
פרידמן אלכס (מוצארט)

מקרא ז 1
דוכן שושי (חומט)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (אלה)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (בוב מארלי)

שפה ט 2
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2
ארדיטי איה (בוב מארלי)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (כוורת)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (חומט)

שפה ומגדר
גושן שרון (אלון)
כימיה 1
לוין אשטרה (רוזוולט)

ספורט חט"ב בנות
בריל נועה,
ספורט חט"ב בנים
זנקו מיקו,
ערכים, אזרחים ומה שביניהם
דוכן שושי (אייבי נתן)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

שפה ז-ח 1אשכול
טוירשטיין דורית (גנדי)

שפה ז-ח 2 אשכול
גושן שרון (אלה)
אנגלית ז1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ז2
לוין סטיב (גנדי)

היסטוריה חט"ב
שחק הילה,
מתמטיקה ט1
פיניק עומר (חומט)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אום-כל-תום)

נוכחות בדיגיטל
פישר גבריאל (רוזוולט)
 
3גלובליזציה משנים עולם
דוכן שושי (חומט)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (אלה)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (ביטלס)

ציור
בדר ענת (נרקיס)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2
ארדיטי איה (בוב מארלי)

המשבר הסביבתי
בן-פזי ענת (רוזוולט)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (מוצארט)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (אלה)
Game Making דוברי אנגלית
ארזואן אהובה (מנדלה)

כימיה 1
לוין אשטרה (רוזוולט)

משחק מול מצלמה
איצקוביץ עדי (מוצארט)

ערכים, אזרחים ומה שביניהם
דוכן שושי (אייבי נתן)
אנגלית ח1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ח2
לוין סטיב (גנדי)

דוברי אנגלית Sci Fi & Fantasy
ארזואן אהובה (מנדלה)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (אלה)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (בטהובן)

ספרות חט"ב 2
מלו דור (חומט)
אנגלית ט2
ארדיטי איה (גנדי)

הרכב מוזיקלי
ניניו רמי (בונו)

חינוך פיננסי חט"ב
דוכן שושי (חומט)

מקהלה
עזריה לימור (יורט מגניב)

פיזיקה
לוין אשטרה (רוזוולט)

שפה ז-ח 1אשכול
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)
 
4אנגלית ח1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ח2
לוין סטיב (ביטלס)

מרכז טכנולוגי
ארד חן (אייבי נתן)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (חומט)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אום-כל-תום)

שפה ומגדר
גושן שרון (אלון)
אומנות חט"ב1
בדר ענת (נרקיס)

ביולוגיה חט"ב
בן-פזי ענת (רוזוולט)

מוזיקה וקהילה
עזריה לימור (יורט מגניב)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (אייבי נתן)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אלה)
בניה
פרידמן אלכס (חצר)

חינוך פיננסי חט"ב
דוכן שושי (חומט)

מדעי החברה פסיכולוגיה
שניי איילה (אלה)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

משחק מול מצלמה
איצקוביץ עדי (מוצארט)

פיזיקה
לוין אשטרה (רוזוולט)
אנגלית ז1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ז2
לוין סטיב (גנדי)

מדעי החברה אנתרופולוגיה
שניי איילה (מנדלה)

ספורט חט"ב בנות
בריל נועה,
ספורט חט"ב בנים
זנקו מיקו,
ספרות חט"ב 1
מלו דור (חומט)

עם אלכס בחצר
פרידמן אלכס (חצר)
מוזיקה חט"ב1
ניניו רמי (בונו)

מתמטיקה ח1
חוסינסקי אורית (כוורת)

מתמטיקה ח2
פיניק עומר (חומט)

שפה ט 2
טוירשטיין דורית
 
5איור
ארד חן (אלון)

אקטיביזם חברתי
רוזנפלדר נעה (רוזוולט)

כדורגל בנות
זנקו מיקו,
מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (בטהובן)

רובוטיקה 2***
בירן ליאל (אייבי נתן)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
אומנות חט"ב1
בדר ענת (נרקיס)

אנגלית ז1
ארדיטי איה (כוורת)

אנגלית ז2
לוין סטיב (מנדלה)

חולמים בספרדית 1*
ויגודה נגה (י)

מתמטיקה ט1
פיניק עומר (חומט)

מתמטיקה ט2
גלמן עמנואל (אלה)
בניה
פרידמן אלכס (חצר)

מדעי החברה פסיכולוגיה
שניי איילה (אלה)

מזרח תיכון (ט' ומעלה)
אור עמית,
ספרדית
ויגודה נגה (כוורת)
חולמים בספרדית 1*
ויגודה נגה (אום-כל-תום)

מדעי החברה אנתרופולוגיה
שניי איילה (מנדלה)

מקרא ח-ט
דוכן שושי (אלה)

עיצוב בסביבה דיגיטלית
ארד חן (אייבי נתן)

עם אלכס בחצר
פרידמן אלכס (מוצארט)
אנגלית ח1
ארדיטי איה (מ. ל. קינג)

אנגלית ח2
לוין סטיב (גנדי)

מוזיקה וקהילה
עזריה לימור (יורט מגניב)

מוזיקה חט"ב1
ניניו רמי (בונו)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (רוזוולט)

מתמטיקה ז2
טננבאום עינב (בטהובן)
 
6איור
ארד חן (אלון)

אקטיביזם חברתי
רוזנפלדר נעה (רוזוולט)

הרכב מוזיקלי
עזריה לימור (בונו)

מתמטיקה ז1
פיניק עומר (חומט)

ספורט בחצר
זנקו מיקו,
רובוטיקה 2***
בירן ליאל (אייבי נתן)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
 בניה
פרידמן אלכס (חצר)

מזרח תיכון (ט' ומעלה)
אור עמית,
מקרא ז 1
דוכן שושי (חומט)

ספרדית
ויגודה נגה (כוורת)
בית מדרש
פיניק עומר (יורט מגניב)

הרמוניה ותיאוריה
ניניו רמי (בונו)

חולמים בספרדית 2*
ויגודה נגה (אום-כל-תום)

כתיבה והלחנה
עזריה לימור (חומט)

מקרא ח-ט
דוכן שושי (אלה)

מרכז אומנות
בדר ענת (נרקיס)

ערבית חט"ב*
שמא דועא (ביטלס)
אנגלית ט1
ארזואן אהובה (מנדלה)

סאונד
ניניו רמי (בונו)

רובוטיקה 1 (חלל)***
לוין אשטרה (גן)

שפה ז-ח 2 אשכול
גושן שרון (אלון)