מערכת בית חט"ב



מקרא סימנים במערכת:
כוכביות (**): מסמנות שלשיעור יש מס' שעות שבועיות, לפי מס' הכוכביות.
יש לחפש ולבחור את כל השעות של אותו שיעור ואותה קבוצה. אם אין כוכביות, השיעור בן שעה שבועית אחת.
ספרות בסוגריים (1): כאשר מופיע מספר בסוגריים ליד שם השיעור, הוא מייצג את מספר הקבוצה.
לדוגמה: כשורי שפה 3 (1)*** – הכוונה לשיעור שפה לכיתות ג, קבוצה 1 (יש שתי קבוצות מקבילות הלומדות אותו שיעור), הנלמד 3 שעות שבועיות.

מערכת שעות לכיתה חט"ב

שעהיום איום ביום גיום דיום ה
1מפגש חברתי
לוין סטיב (גנדי)

מפגש חברתי
שובה ורד (אלה)

מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)

מפגש חברתי
דוכן שושי (אייבי נתן)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)
ועדות
,
ספרייה
ויגודה נגה (יורט מגניב)
כדורגל בנות
זנקו מיקו,
מייקרים צעירים
כרם גל (אייבי נתן)

מפגש חברתי
שובה ורד (מלאלה)

מפגש חברתי
לוין סטיב (גנדי)

מפגש חברתי
רופא אסף (יורט מגניב)

משא ומתן
ויטנר אורי (אלון)
מפגש חברתי
ארזואן אהובה (מנדלה)

מפגש חברתי
דוכן שושי (רוזוולט)

מפגש חברתי
לוין סטיב (אלה)
פרלמנט
(אלה)
2אנגלית ח2***
לוין סטיב (גנדי)

אנגלית ט2****
ארדיטי איה (ביטלס)

לשון עברית ט2**
טוירשטיין דורית (מנדלה)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

מתמטיקה ז1****
פיניק עומר (מ. ל. קינג)

מתמטיקה ז2****
ויינר סמיון (בוב מארלי)
אנגלית ח1***
הנסב שרון (בוב מארלי)

אנגלית ח2***
לוין סטיב (גנדי)

מקרא ז**
דוכן שושי (כוורת החדשה)

מתמטיקה ט1****
פיניק עומר (אלון)

מתמטיקה ט2****
גלמן עמנואל (ביטלס)

עיצוב בסביבה דיגיטלית
ארד חן (אייבי נתן)

פינת חי
פרידמן אלכס
אנגלית ח2***
לוין סטיב (גנדי)

אנגלית ט1****
ארזואן אהובה (מנדלה)

מרכז טכנולוגי
רופא אסף (כלום)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

תקשורת חזותית**
ארד חן (אלון)
אנגלית ז1***
הנסב שרון (בוב מארלי)

אנגלית ז2***
לוין סטיב (גנדי)

מגדר (ח' ומעלה)**
גושן שרון (מ. ל. קינג)

מקרא ח+ט**
דוכן שושי (מנדלה)

תיאוריה, הרמוניה ופיתוח שמיעה
ניניו רמי (חומט)
מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

מתמטיקה ט1****
פיניק עומר (רוזוולט)

מתמטיקה ט2****
גלמן עמנואל (ביטלס)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ולשון (ז-ח)**
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)

שפת הנאום**
גושן שרון (גנדי)
3אומנות חט"ב**
בדר ענת (נרקיס)

אנגלית שימושית
לוין סטיב (גנדי)

מפגשים מוזיקליים
עזריה לימור (חומט)

פיזיקה**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)
גיאוגרפיה
ענבר אדר (גנדי)

מקרא ז**
דוכן שושי (כוורת החדשה)

מרכז טכנולוגי - עיצוב
ארד חן (אייבי נתן)

מתמטיקה ח1****
חוסינסקי אורית (אלון)

מתמטיקה ח2****
פיניק עומר (בוב מארלי)

ספורט ה-ז בנות
מטרי דנה,
פינת חי
פרידמן אלכס
ביולוגיה חט"ב**
בן-פזי ענת (רוזוולט)

הרכב מוזיקלי
ניניו רמי (חומט)

למידת עמיתים
שורר יפעת,
מרכז טכנולוגי
רופא אסף (אייבי נתן)

ספורט חט"ב בנות
שובה ורד,
ספורט חט"ב בנים
זנקו מיקו,
פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ומגדר (ז'-ח')**
גושן שרון (מ. ל. קינג)

תקשורת חזותית**
ארד חן (אלון)
אנגלית ח1***
הנסב שרון (ביטלס)

מגדר (ח' ומעלה)**
גושן שרון (מ. ל. קינג)

משבר האקלים**
בירן ליאל (אייבי נתן)

מתמטיקה ז1****
פיניק עומר (בטהובן)

מתמטיקה ז2****
ויינר סמיון (בוב מארלי)

ספרות חט"ב**
מלו איריס (מלאלה)
לשון עברית ט1**
טוירשטיין דורית (כוורת החדשה)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

מתמטיקה ח1****
חוסינסקי אורית (מוצארט החדש)

מתמטיקה ח2****
פיניק עומר (מ. ל. קינג)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שורשים
דוכן שושי (בונו)
4אומנות חט"ב**
בדר ענת (נרקיס)

אנגלית start
ארדיטי איה (ביטלס)

דוברי אנגלית
ארזואן אהובה (מנדלה)

ספורט חט"ב בנות
שובה ורד,
ספורט חט"ב בנים
זנקו מיקו,
פיזיקה**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

צילום וידיאו וסטילס
רופא אסף (בטהובן)
אזרחות ח'+ט'**
דוכן שושי (אייבי נתן)

מלחמות ישראל**
ענבר אדר (ביטלס)

מרכז טכנולוגי
רופא אסף (בונו)

מתמטיקה ז1****
פיניק עומר (מ. ל. קינג)

מתמטיקה ז2****
ויינר סמיון (בוב מארלי)

שחקנשמה**
איצקוביץ עדי (כוורת החדשה)
אנגלית ז1***
הנסב שרון (בוב מארלי)

אנגלית ז2***
לוין סטיב (גנדי)

אנתרופולוגיה**
שניי איילה (בטהובן)

ביולוגיה חט"ב**
בן-פזי ענת (רוזוולט)

הרכב מוזיקלי
ניניו רמי (חומט)

חינוך פיננסי (ח' -ט')
דוכן שושי (מוצארט החדש)
מפגשים מוזיקליים
עזריה לימור (יורט מגניב)

משבר האקלים**
בירן ליאל (אייבי נתן)

ספרות חט"ב**
מלו איריס (מלאלה)

שפת הנאום**
גושן שרון (מ. ל. קינג)
אנגלית ט1****
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2****
ארדיטי איה (ביטלס)

מתמטיקה ח1****
חוסינסקי אורית (מוצארט החדש)

מתמטיקה ח2****
פיניק עומר (מ. ל. קינג)

ספרייה
ויגודה נגה (יורט מגניב)
5אאוריקה וורלד - בניית בית הספר הדמוקרטי הבינ"ל**
רופא אסף (בונו)

כימיה**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

מתמטיקה ט1****
פיניק עומר (בטהובן)

מתמטיקה ט2****
גלמן עמנואל (ביטלס)

שפה ולשון (ז-ח)**
טוירשטיין דורית (מ. ל. קינג)
אזרחות ח'+ט'**
דוכן שושי (אייבי נתן)

אנגלית ז1***
הנסב שרון (בוב מארלי)

אנגלית ז2***
לוין סטיב (גנדי)

מלחמות ישראל**
ענבר אדר (ביטלס)

מרכז טכנולוגי
רופא אסף (בונו)

ספרייה
דרורי יהודית (יורט מגניב)

שחקנשמה**
איצקוביץ עדי (כוורת החדשה)
אנתרופולוגיה**
שניי איילה (בטהובן)

מקרא ח+ט**
דוכן שושי (מנדלה)

סאונד
ניניו רמי (חומט)

רישום וציור (ח'-י"ב)
בדר ענת (נרקיס)

תאטרון חט"ב**
איצקוביץ עדי (יורט מגניב)
כדורשת
זנקו מיקו,
מחזמר עם רמי ולימור
עזריה לימור (חומט)

מחזמר עם רמי ולימור
ניניו רמי (חומט)

מתמטיקה ח1****
חוסינסקי אורית (אלון)

מתמטיקה ח2****
פיניק עומר (מ. ל. קינג)

ספרייה
אקדיים סוגוד (יורט מגניב)

פסיכולוגיה קוגניטיבית
שניי איילה (אלה)
אנגלית ט1****
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2****
ארדיטי איה (ביטלס)

בניה
לוין סטיב (חצר)

בניה
פרידמן אלכס (חצר)

מתמטיקה ז1****
פיניק עומר (בטהובן)

מתמטיקה ז2****
ויינר סמיון (בוב מארלי)
6אאוריקה וורלד - בניית בית הספר הדמוקרטי הבינ"ל**
רופא אסף (אייבי נתן)

כימיה**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

מתמטיקה ט1****
פיניק עומר (בטהובן)

מתמטיקה ט2****
גלמן עמנואל (ביטלס)

ספרייה
שחק הילה (יורט מגניב)
 אומנות ותרבות בתחילת מאה 21
רופא אסף (מרפסת אומנות)

אנגלית ח1***
הנסב שרון (ביטלס)

לשון עברית ט1**
טוירשטיין דורית (מנדלה)

סדנה עם ענת ויובל
בדר ענת (נרקיס)

תאטרון חט"ב**
איצקוביץ עדי (יורט מגניב)
אנגלית ט1****
ארזואן אהובה (מנדלה)

אנגלית ט2****
ארדיטי איה (ביטלס)

גאוגרפיה של ישראל והדרכת טיולים
שור נגבה (מ. ל. קינג)

ספרייה
שחק הילה (יורט מגניב)

פינת חי
פרידמן אלכס
בית מדרש
פיניק עומר (יורט מגניב)

בניה
לוין סטיב (חצר)

בניה
פרידמן אלכס (חצר)

לשון עברית ט2**
טוירשטיין דורית (מנדלה)

שפה ומגדר (ז'-ח')**
גושן שרון (מ. ל. קינג)
7  סדנה עם ענת ויובל
בדר ענת (נרקיס)
  
8  סדנה עם ענת ויובל
בדר ענת (נרקיס)