חטיבת הביניים

בית החט"ב

ברוכים הבאים לבית החט"ב - הבית שלנו מורכב משכבות ז-ח-ט וביחד נהיה 116 תלמידים ותלמידות

אנשי הצוות השנה: דורית, אשטרה, עדי, אהובה, סטיב, עומר ושושי ובנוסף בני/ות שירות וביחד נהיה צוות מנצח.

המועדון שלנו זה הבית שלנו בו נמצאים התלמידים במהלך היום בין השיעורים, במועדון יהיו אזורי לימוד, מטבחון, משחקים, לוחות מודעות פעילים והכל באווירה טובה וקשובה.

השנה אנחנו נפגש למפגשים חברתיים בוקר אשר יתקימו שלוש פעמים בשבוע בימים ראשון שלישי עם אנשי הצוות של הבית, ימי רביעי יוקדשו למיני פרלמנט ולוועדת הבית לקבלות החלטות של ילדי הבית ביחד עם הצוות. המפגשים יהיו בנושאי אקטואליה, בנים בנות ומה שבניהם, על סדר היום ועוד, בתחילת השנה ביחד עם הילדים נקבע את חוקי המועדון.

את השבועות הראשונים נקדיש לבניית  "אמנה חברתית" עם ילדי הבית וצוות החטיבה רעיון האמנה החברתית מבוסס על כך שבני האדם הסכימו מרצונם החופשי להתארגן בחברה ולקבל על עצמם כללים, חוקים, פיקוח ומגבלות הסכמה זו היא מעין ברית. האדם אמנם מאבד חלק מחירותו הטבעית, אך זוכה לביטחון קיומי רב יותר ולדאגה לצרכיו ולזכויותיו. "אין סודות בהצלחה. זאת התוצאה של הכנה, עבודה קשה ולמידה מטעויות."

אוהבים לטייל ?השנה הטיול השנתי ייערך בחודש אוקטובר בצפון הארץ למשך יומיים.

ובמהלך השנה ייערכו  ה"מסעות" עם אלכס להיכרות מעמיקה עם עצמכם והסביבה, יהיה כייף.

כמו בכל שנה תבחר ועדת בית אשר תארגן לכל הבית מסיבות, ערבי סרט, מסיבת טעימות ועוד..

מאחלים לכולנו שנה מוצלחת, יצירתית, מעניינת, חברתית ומהנה.

תרבות זה בתרבות שלנו, במהלך השנה ייערכו פעילויות תרבות ותכנים מעשירים, ביקור במוזיאון, חשיפה למופע תרבות, הרצאות אורח, פעילויות וטיולים.במהלך השנה נעדכן בפרטים נוספים לגבי פעילות התרבות השוטפת.
טופס הצהרת בריאות