מערכת בית ה' - ו'



מקרא סימנים במערכת:
כוכביות (**): מסמנות שלשיעור יש מס' שעות שבועיות, לפי מס' הכוכביות.
יש לחפש ולבחור את כל השעות של אותו שיעור ואותה קבוצה. אם אין כוכביות, השיעור בן שעה שבועית אחת.
ספרות בסוגריים (1): כאשר מופיע מספר בסוגריים ליד שם השיעור, הוא מייצג את מספר הקבוצה.
לדוגמה: כשורי שפה 3 (1)*** – הכוונה לשיעור שפה לכיתות ג, קבוצה 1 (יש שתי קבוצות מקבילות הלומדות אותו שיעור), הנלמד 3 שעות שבועיות.

מערכת שעות לכיתה ה-ו

שעהיום איום ביום גיום דיום ה
1DIY**
ארד חן (אלון)

מערכת השמש**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

מרכז מתמטיקה ג-ו
רינדסברג יובל (אום-כל-תום)

תיאטרון 1 **
איצקוביץ עדי (כוורת החדשה)
ועדות
,
ספרייה
ויגודה נגה (יורט מגניב)
חוקרים צעירים
שורר יפעת (בונו)

מייקרים צעירים
כרם גל (אייבי נתן)

מיתולוגיה יוונית**
פסח גל (רוזוולט)

משא ומתן
ויטנר אורי (אלון)
אנגלית ה1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

יער
עזריה לימור,
יער
פרידמן אלכס,
יער
שור נגבה,
יער
מקלר מורן,
ספרייה
אקדיים סוגוד (יורט מגניב)

צורות הפלא 3- קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)

רובוטיקה 1** (מכיתה ד')
בירן ליאל (אייבי נתן)

תחנה מרכזית (מדעים)
אקדיים סוגוד (רוזוולט)
פרלמנט
(אלה)
2DIY**
ארד חן (אלון)

חצר אחורית
פרידמן אלכס,
מוזיקה בקצב הלב
עזריה לימור (חומט)

מערכת השמש**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

תיאטרון 1 **
איצקוביץ עדי (כוורת החדשה)
מוזיקה ויצירה
עזריה לימור (חומט)

ממשה ליהושע**
שור נגבה (מוצארט החדש)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ו1***
פסח גל (אלה)

שפה ו2***
גושן שרון (בטהובן)

תגבור מתמטיקה
שורר יפעת (אום-כל-תום)
לשבור את השבר 3 קב' ב'**
שורר יפעת (בונו)

מיתולוגיה יוונית**
פסח גל (רוזוולט)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

נגינה בגיטרה/יוקלילי
ניניו רמי (חומט)
יער
מקלר מורן,
יער
פרידמן אלכס,
יער
עזריה לימור,
יער
שור נגבה,
לשבור את השבר 3 קב' ב'**
שורר יפעת (בטהובן)

מדעי החומר (כימיה בקטנה) קב א'
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

רובוטיקה 1** (מכיתה ד')
בירן ליאל (אייבי נתן)

תחנה מרכזית (מדעים)
אקדיים סוגוד (רוזוולט)
איפה הכסף
שורר יפעת (אייבי נתן)

ממשה ליהושע**
שור נגבה (מוצארט החדש)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

פינת חי
פרידמן אלכס,
קומיקס 2
מקלר מורן (בטהובן)
3לשבור את השבר 4 קב' ב'**
ויינר סמיון (בוב מארלי)

צילום וידיאו וסטילס
רופא אסף (בטהובן)
אנגלית ה2***
לוין סטיב (מ. ל. קינג)

אנגלית ו1***
הנסב שרון (מוצארט החדש)

מרכז טכנולוגי - עיצוב
ארד חן (אייבי נתן)

ספורט ה-ז בנות
מטרי דנה,
פינת חי
פרידמן אלכס
אנגלית ה1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

למידת עמיתים
שורר יפעת,
פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ו1***
פסח גל (אלה)
Juguemos en espanol משחקים בספרדית (לכיתות ו')
ויגודה נגה (כוורת החדשה)

יער
שור נגבה,
יער
עזריה לימור,
יער
פרידמן אלכס,
יער
מקלר מורן,
מדעי החומר (כימיה בקטנה) קב' ב'
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

ספורט ה-ו בנות
מטרי דנה,
ספורט ה-ו בנים
זנקו מיקו
איור - בין טקסט לתמונה
ארד חן (אלון)

לשבור את השבר 3 קב' א'**
שורר יפעת (אייבי נתן)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ו1***
פסח גל (אלה)

שפה ו2***
גושן שרון (בטהובן)
4מפגש בית - מסביב למדורה
פרידמן אלכס (חצר)

מפגש בית - קולנוע בהתבגרות
פסח גל (אלה)

עיצוב ותכנות משחקים
ארד חן (אייבי נתן)
ריו אביירטו
לוי רינת (יורט מגניב)

שופטים בע"מ**
שור נגבה (אלה)

שפה ה1 ***
פסח גל (מוצארט החדש)

שפה ה2***
גושן שרון (גנדי)
מפגש חברתי - שיחת בנים
פרידמן אלכס (אום-כל-תום)

מפגש חברתי- שיחת בנות ה'
ויגודה נגה (יורט מגניב)

מפגש חברתי- שיחת בנות ו'
גושן שרון (מלאלה)
אנגלית ו2***
לוין סטיב (גנדי)

לשבור את השבר 3 קב' א'**
שורר יפעת (בטהובן)

לשבור את השבר 4 קב' א'**
ויינר סמיון (בוב מארלי)

מוסיקה לכל
ניניו רמי (חומט)
מבוא לתקשורת חזותית**
ארד חן (אלון)

ספרייה
ויגודה נגה (יורט מגניב)

ערבית ה-ו
אקדיים סוגוד (אייבי נתן)

צורות הפלא 1 - קב' ב'*
שורר יפעת (בטהובן)

שופטים בע"מ**
שור נגבה (אלה)
5אנגלית ו2***
לוין סטיב (גנדי)

לשבור את השבר 4 קב' א'**
ויינר סמיון (בוב מארלי)

עיצוב ותכנות משחקים
כרם גל (אייבי נתן)

שפה ה1 ***
פסח גל (אלה)

תיאטרון 2
איצקוביץ עדי (כוורת החדשה)
מפגש בית
מטרי דנה,
מפגש בית
ארד חן,
מפגש בית
גושן שרון,
מפגש בית
פרידמן אלכס (בטהובן)

מפגש בית
פסח גל (אלה)

ספרייה
דרורי יהודית (יורט מגניב)
אנגלית ו1***
הנסב שרון (כוורת החדשה)

אנגלית ו2***
לוין סטיב (רוזוולט)

שפה ה1 ***
פסח גל (מוצארט החדש)

שפה ה2***
גושן שרון (ביטלס)
אנגלית ו1***
הנסב שרון (מלאלה)

לשבור את השבר 4 קב' ב'**
ויינר סמיון (גנדי)

מחזמר עם רמי ולימור
עזריה לימור (יורט מגניב)

מחזמר עם רמי ולימור
ניניו רמי (חומט)

משחקי נופש
מטרי דנה (חצר)

משחקי תכנות ומיינקרפט מתקדמים**
פרנסס מוטי (אייבי נתן)
בניה
פרידמן אלכס (חצר)

מבוא לתקשורת חזותית**
ארד חן (אלון)

מסע למנהיגות לכיתה ו'**
מורג הדס (אייבי נתן)

שפה ה2***
גושן שרון (גנדי)
6אנגלית ה2***
לוין סטיב (מ. ל. קינג)

ספרייה
שחק הילה (יורט מגניב)

עולם המספרים הגדולים 3 קב' א'*
ויינר סמיון (מנדלה)

תיאטרון 3
איצקוביץ עדי (כוורת החדשה)
 אנגלית ה2***
לוין סטיב (גנדי)

מדפסת תלת מימד
כרם גל (אייבי נתן)

פרויקט אחים בוגרים ו'+א'
פרידמן אלכס (בוב מארלי)

צורות הפלא 1- קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)
גוף האדם - קב' ב'
אקדיים סוגוד (אום-כל-תום)

משחקי תכנות ומיינקרפט מתקדמים**
פרנסס מוטי (אייבי נתן)

ספרייה
שחק הילה (יורט מגניב)

פינת חי
פרידמן אלכס,
ריקוד אפריקאי
בק יצחק ברינש (כוורת החדשה)

שחמט
לוין סטיב (גנדי)

שפה ו2***
גושן שרון (אלון)
אנגלית ה1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

בניה
פרידמן אלכס (חצר)

מסע למנהיגות לכיתה ו'**
מורג הדס (אייבי נתן)

עולם המספרים הגדולים 3 קב' ב'*
ויינר סמיון (בטהובן)