מערכת בית ה' - ו'



מערכת שעות לכיתה ה-ו

שעהיום איום ביום גיום דיום היום ו
1מפגש בית - שיחת בנות ה'
גושן שרון (רוזוולט)

מפגש חברתי
ארד חן (אייבי נתן)

שנת מצווה
פרידמן אלכס (יורט מגניב)
ועדות
י י
מתמטיקאים פורצי דרך*
שורר יפעת (אייבי נתן)

ספורט ה-ו בנות
בריל נועה,
תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
DIY (ד' ומעלה)**
ארד חן (אלון)

יער
שור נגבה,
יער
עזריה לימור,
מחול
בריל נועה (מוצארט)

ערבית יסודי*
שמא דועא (ביטלס)
פרלמנט
י י
 
2ממשה ליהושע**
שור נגבה (כוורת)

שיר ישראלי
עזריה לימור (בונו)

שפה ו1
פסח גל (גנדי)

שפה ו2
גושן שרון (אלון)
הרמוניה ליד המקלדת
עזריה לימור (בונו)

על חודה של נק' 1 - קב' ב'**
טננבאום עינב (אלה)

על חודה של נק' 2 - קב' א'**
שורר יפעת (אייבי נתן)

פינת חי
פרידמן אלכס
אנגלית ו2***
לוין סטיב (אלה)

פינת חי
פרידמן אלכס,
צורות הפלא 4 - קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)

שפה ה1
פסח גל (גנדי)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
DIY (ד' ומעלה)**
ארד חן (אלון)

יער
עזריה לימור,
יער
שור נגבה,
משחקי חצר
זנקו מיקו,
על חודה של נק' 1 - קב' א'**
טננבאום עינב (אום-כל-תום)
מוזיקה ה-ו1
ניניו רמי (בונו)

על חודה של נק' 1 - קב' ב'**
טננבאום עינב (אלה)

על חודה של נק' 2 - קב' א'**
שורר יפעת (בטהובן)

תכנות אפליקציות
כרם גל (אייבי נתן)
 
3אנגלית ו1***
ארדיטי איה (בוב מארלי)

ספורט ה-ו בנים
זנקו מיקו,
על חודה של נק' 1 - קב' א'**
טננבאום עינב (אלון)

צילום
ארד חן (אייבי נתן)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
אנגלית ה1***
ויגודה נגה (ביטלס)

ועדת גישור
שור נגבה,
מדפסת תלת מימד
כרם גל (אייבי נתן)

שפה ו1
פסח גל (גנדי)

שפה ו2
גושן שרון (אלון)
אנגלית ה1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

אנגלית ה2***
לוין סטיב (אלה)

פינת חי
פרידמן אלכס (מ. ל. קינג)

שפה ו1
פסח גל (גנדי)
יער
עזריה לימור,
קומיקס 2
ארד חן (אלון)

שופטים בע"מ**
שור נגבה (כוורת)
מקהלה
עזריה לימור (יורט מגניב)

עולם המספרים הגדולים 4 - קב' ב'*
טננבאום עינב (ביטלס)

רובוטיקה 1*** (ד' ומעלה)
בירן ליאל (אייבי נתן)

שפה ו2
גושן שרון (אלון)
 
4למידת עמיתים
בן-פזי ענת,
מרכז טכנולוגי
ארד חן (אייבי נתן)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

שפה ה1
פסח גל (גנדי)

תיאטרון**
איצקוביץ עדי (מוצארט)
אנגלית ו1***
ארדיטי איה (אום-כל-תום)

אנגלית ו2***
לוין סטיב (מ. ל. קינג)

ספרייה
לוין אשטרה (חומט)

שפה ה1
פסח גל (גנדי)

שפה ה2
גושן שרון (אלון)
אקולוגיה מתחילים**
בן-פזי ענת (מלאלה)

בניה
פרידמן אלכס (חצר)

צורות הפלא 4 - קב' ב'*
שורר יפעת (בטהובן)
מוזיקה ה-ו1
ניניו רמי (בונו)

ממשה ליהושע**
שור נגבה (כוורת)

עם אלכס בחצר
פרידמן אלכס (חצר)

קומיקס מתקדמים
ארד חן (אלון)
אקולוגיה מתחילים**
בן-פזי ענת (רוזוולט)

על חודה של נק' 2 - קב' ב'**
טננבאום עינב (בטהובן)

פינת חי
פרידמן אלכס,
רובוטיקה 1*** (ד' ומעלה)
בירן ליאל (אייבי נתן)
 
5אנגלית ה2***
לוין סטיב (ביטלס)

ועדת גישור
שור נגבה,
כדורגל בנות
זנקו מיקו,
מפגש בית - שיחת בנות ו'
גושן שרון,
מפגש חברתי - שיחת בנים ו
פרידמן אלכס (אלה)
כתיבה והלחנה
עזריה לימור (בונו)

ספורט ה-ו בנות
בריל נועה,
ספורט ה-ו בנים
זנקו מיקו,
על חודה של נק' 2 - קב' ב'**
טננבאום עינב (אלון)
אנרגיה וחשמל
לוין אשטרה (רוזוולט)

בישול
דרורי יהודית (מועדון ה-ו)

בניה
פרידמן אלכס (חצר)

צורות הפלא 2 - קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)
אנגלית ו1***
ארדיטי איה (בוב מארלי)

אנגלית ו2***
לוין סטיב (גנדי)

עולם המספרים הגדולים 4 - קב' א'*
טננבאום עינב (רוזוולט)

עם אלכס בחצר
פרידמן אלכס (מוצארט)

ערבית יסודי*
שמא דועא (ביטלס)
מייקרים צעירים
כרם גל (אייבי נתן)

מסע למנהיגות
מורג שגיא הדס (חומט)

שופטים בע"מ**
שור נגבה (כוורת)

שפה ה2
גושן שרון (אלון)
 
6ועדת בית
פרידמן אלכס,
ספורט בחצר
זנקו מיקו,
עיצוב פנים
בדר ענת (נרקיס)

שפה ה2
גושן שרון (אלה)
 אנרגיה וחשמל
לוין אשטרה (רוזוולט)

בישול
דרורי יהודית (מועדון ה-ו)

בניה
פרידמן אלכס (חצר)

צורות הפלא 2 - קב' ב'*
שורר יפעת (בטהובן)
מפגש חברתי
ארד חן,
מפגש חברתי - שיחת בנים ה'
פרידמן אלכס (מוצארט)

מרכז אומנות
בדר ענת (נרקיס)
אנגלית ה1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

אנגלית ה2***
לוין סטיב (גנדי)

מסע למנהיגות
מורג שגיא הדס (חומט)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

רובוטיקה 1 (חלל)***
לוין אשטרה (גן)