מערכת בית ה' - ו'



מערכת שעות לכיתה ה-ו

שעהיום איום ביום גיום דיום ה
1

8:40 - 9:20
​במועדון עם-פרידמן אלכס,
​מפגש בית - הכל הולך, משחקי אלתור-גושן שרון (גנדי)

​מפגש בית - ספרות וקולנוע בהתבגרות-פסח גל (אלה)
​ועדות
י י
​אנגלית ו1***-ויגודה נגה (בוב מארלי)

​אנגלית ו2***-סיסו עינב (ביטלס)

​יוגה באנגלית*-דנון דלית (אלון)

​כישורי שפה 5***-גושן שרון (גנדי)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,
​מרכז אומנות-בדר ענת (נרקיס)

​צורות הפלא 2 - קב' א'*-שורר יפעת (בטהובן)
​אומנות ה-ו1-רופא אסף (נרקיס)

​ממשה ליהושע**-שור נגבה (כוורת)

​שנת מצווה-פרידמן אלכס (אלה)
​פרלמנט
י י (אלה)
2

9:25 - 10:10
​היכרות עם הצילום-דהן אוהד (אלון)

​כישורי שפה 5***-גושן שרון (ביטלס)

​כישורי שפה 5***-פסח גל (גנדי)

​מחלום למוצר נגרות ומחשב (CNC)**-כרם גל (אייבי נתן)

​מחלום למוצר נגרות ומחשב (CNC)**-פרידמן אלכס,
​מרכז אומנות-רופא אסף (נרקיס)

​תיאטרון**-איצקוביץ עדי (מוצארט)
​מוזיקה מכאן ומשם-עזריה לימור (מוצארט)

​ספורט ה-ו בנות-בריל נועה,
​ספורט ה-ו בנים-זנקו מיקו,
​על חודה של נק' 1 קב' א'**-שורר יפעת (בטהובן)
​אקטואליה במועדון-פסח גל (מועדון ה-ו)

​גור-גוזל-אפרוח-לוין אשטרה (מלאלה)

​יוגה באנגלית*-דנון דלית (אלון)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,
​על חודה של נק 1 קב' ב'**-ארבל חלי (חומט)

​על חודה של נק' 2 קב' א'**-שורר יפעת (אייבי נתן)
​אומנות ה-ו1-רופא אסף (נרקיס)

​ביחד עושים להקה-ניניו רמי (בונו)


​סודי ביותר-שורר יפעת (אייבי נתן)

​פינת חי-פרידמן אלכס,
​שופטים בע"מ**-שור נגבה (כוורת)
​אנגלית ו1***-ויגודה נגה (בוב מארלי)

​אנגלית ו2***-סיסו עינב (ביטלס)

​סיפורים מהבגצ-דהן אוהד (אייבי נתן)
3

10:30 - 11:15
​הרמוניה ליד המקלדת-עזריה לימור (בונו)

​מחלום למוצר נגרות ומחשב (CNC)**-פרידמן אלכס,
​מחלום למוצר נגרות ומחשב (CNC)**-כרם גל (אלון)

​מרכז אומנות-רופא אסף (נרקיס)

​ספורט בחצר-זנקו מיקו,
​תיאטרון**-איצקוביץ עדי (מוצארט)
​כישורי שפה 5***-גושן שרון (אלה)

​כישורי שפה 5***-פסח גל (גנדי)

​לא נפסיק לשיר-שור נגבה (בוב מארלי)

​ערבית יסודי*-שמא דועא (מ. ל. קינג)
​אנגלית ה1***-לוין סטיב (כוורת)

​אנגלית ה2***-ויגודה נגה (בוב מארלי)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,
​ספורט ה-ו בנות-בריל נועה
​מפגש בית - לזוז עם נועה-פרידמן אלכס,
​מפגש בית - לזוז עם נועה-בריל נועה,
​מפגש בית - שיחת בנות ה'-גושן שרון (מוצארט)

​מפגש בית - שיחת בנות ו'-פסח גל (בטהובן)
​אומנות ה-ו2-בדר ענת (נרקיס)

​אנגלית ה1***-לוין סטיב (אלה)

​אנגלית ה2***-ויגודה נגה (בוב מארלי)

​מדפסת תלת מימד-כרם גל (אייבי נתן)

​סיפורים מביהמ (ו' ומעלה)-דהן אוהד (אלון)
4

11:20 - 12:05
​כישורי שפה 6***-גושן שרון (אלה)

​כישורי שפה 6***-פסח גל (גנדי)

​מבוא לתקשורת חזותית**-ארד חן (אלון)

​תיאטרון בובות-דרורי יהודית (נרקיס)

​תכנות בקוד מאנקי וסקרטצ'-כרם גל (אייבי נתן)
​כישורי שפה 6***-גושן שרון (אלה)

​כישורי שפה 6***-פסח גל (גנדי)

​מרכז אומנות-בדר ענת (נרקיס)

​על חודה של נק 1 קב' ב'**-ארבל חלי (חומט)

​ערבית יסודי*-שמא דועא (רוזוולט)
​גור-גוזל-אפרוח-לוין אשטרה (רוזוולט)

​חצר-פרידמן אלכס,
​על חודה של נק' 1 קב' א'**-שורר יפעת (אייבי נתן)

​על חודה של נק' 2 קב' ב'**-ארבל חלי (חומט)

​תיאטרון**-איצקוביץ עדי (מוצארט)
​כישורי שפה 6***-פסח גל (גנדי)

​כישורי שפה 6***-גושן שרון (אלה)

​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​פינת חי-פרידמן אלכס,
​צורות הפלא 2 - קב' ב'*-שורר יפעת (בטהובן)
​אומנות ה-ו2-בדר ענת (נרקיס)

​פינת חי-פרידמן אלכס,
​רובוטיקה 1*** (ד' ומעלה)-בירן ליאל (אייבי נתן)
5

12:20 - 13:05
​מבוא לתקשורת חזותית**-ארד חן (אלון)

​מרכז טכנולוגי-בירן ליאל (אייבי נתן)

​ספורט ה-ו בנים-זנקו מיקו,
​שופטים בע"מ**-שור נגבה (בוב מארלי)

​תיאטרון בובות-דרורי יהודית (נרקיס)
​אנגלית ו1***-ויגודה נגה (בוב מארלי)

​אנגלית ו2***-סיסו עינב (ביטלס)

​ממשה ליהושע**-שור נגבה (כוורת)

​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​צורות הפלא 2- קב' ג'*-שורר יפעת (בטהובן)

​שירים מכאן ומשם-ניניו רמי (בונו)
​חצר-פרידמן אלכס,
​מרכז טכנולוגי-כרם גל (אייבי נתן)

​מרכז טכנולוגי-רופא אסף,
​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​עימותים-דהן אוהד (רוזוולט)

​צורות הפלא 4*-שורר יפעת (בטהובן)

​תיאטרון**-איצקוביץ עדי (מוצארט)
​חקר ציפורים-בן-פזי ענת (בוב מארלי)

​כדורגל בנות-זנקו מיקו,
​מחול ה-ו-בריל נועה (מוצארט)

​מיתולגיה יוונית**-פסח גל (גנדי)

​פינת חי-פרידמן אלכס
​English Rock and Pop-ארזואן אהובה (מנדלה)

​מסע במדינות מזרח אסיה-דהן אוהד (רוזוולט)

​פינת חי-פרידמן אלכס,
​רובוטיקה 1*** (ד' ומעלה)-בירן ליאל (אייבי נתן)

גדולים מהחיים-ארבל חלי (חומט)
6

13:15 - 14:00
​למידת עמיתים
י י,
​מרכז טכנולוגי
בירן ליאל (אייבי נתן)

​מרכז טכנולוגי
ארד חן (י)
​YouTube (ד' ומעלה)-רופא אסף (אייבי נתן)

​אנגלית ה1***-לוין סטיב (כוורת)

​אנגלית ה2***-ויגודה נגה (בוב מארלי)

​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​על חודה של נק' 2 קב' א'**-שורר יפעת (בטהובן)
​מפגש בית - אקטואליה: מה קורה?-פרידמן אלכס (מוצארט)

​מפגש בית - לזוז עם נועה-בריל נועה,
​מפגש בית - מסביב למדורה-פסח גל (גנדי)
​חקר ציפורים-בן-פזי ענת (בוב מארלי)

​טאי-צי-פיניק עומר,
​מיתולגיה יוונית**-פסח גל (גנדי)

​פינת חי-פרידמן אלכס
​בית מדרש-פיניק עומר (אלה)

​כישורי שפה 5***-פסח גל (גנדי)

​כתיבה והלחנה-עזריה לימור (בונו)

​על חודה של נק' 2 קב' ב'**-ארבל חלי (כוורת)