מערכת ג' - ד'


מקרא סימנים במערכת:
כוכביות (**): מסמנות שלשיעור יש מס' שעות שבועיות, לפי מס' הכוכביות.
יש לחפש ולבחור את כל השעות של אותו שיעור ואותה קבוצה. אם אין כוכביות, השיעור בן שעה שבועית אחת.
ספרות בסוגריים (1): כאשר מופיע מספר בסוגריים ליד שם השיעור, הוא מייצג את מספר הקבוצה.
לדוגמה: כשורי שפה 3 (1)*** – הכוונה לשיעור שפה לכיתות ג, קבוצה 1 (יש שתי קבוצות מקבילות הלומדות אותו שיעור), הנלמד 3 שעות שבועיות.

מערכת שעות לכיתה ג-ד

שעהיום איום ביום גיום דיום ה
1אנגלית ד2***
דרורי יהודית (ביטלס)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

מרכז מתמטיקה ג-ו
רינדסברג יובל (אום-כל-תום)

עולם המספרים הגדולים 1 קב' א'**
ויינר סמיון (מ. ל. קינג)

שפה ג1 ****
מקלר מורן (דוכיפת)
ועדות
אנגלית ג1***
דרורי יהודית (בטהובן)

מייקרים צעירים
כרם גל (כוורת)

שפה ד2 ****
מקלר מורן (חומט)
אלופים באלפים קב' א'
ויינר סמיון (גנדי)

יער
שור נגבה,
יער
פרידמן אלכס,
יער
עזריה לימור,
יער
מקלר מורן,
משחקי נופש
מטרי דנה (חצר)

רובוטיקה 1** (מכיתה ד')
בירן ליאל (אייבי נתן)
פרלמנט
(אלה)
2במבחן האמונה**
שור נגבה (כוורת)

חצר אחורית
פרידמן אלכס,
מוזיקה בקצב הלב
עזריה לימור (בונו)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

קומיקס 1*
מקלר מורן (דוכיפת)
כיף כיפליים קב' א'**
ויינר סמיון (מ. ל. קינג)

מוזיקה ויצירה
עזריה לימור (בונו)

סטודיו לאומנות**
בדר ענת (נרקיס)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ד2 ****
מקלר מורן (דוכיפת)
אנגלית ג2***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

אנגלית ד2***
דרורי יהודית (בטהובן)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (כוורת)

מרכז טכנולוגי
רופא אסף (כוורת)

שפה ד2 ****
מקלר מורן (חומט)
יער
שור נגבה,
יער
פרידמן אלכס,
יער
מקלר מורן,
יער
עזריה לימור,
כיף כיפליים קב' א'**
ויינר סמיון (כוורת)

ספורט ג-ד בנות
מטרי דנה,
ספורט ג-ד בנים
זנקו מיקו,
רובוטיקה 1** (מכיתה ד')
בירן ליאל (אייבי נתן)
אנגלית ד1***
ויגודה נגה (מלאלה)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

עולם המספרים הגדולים 1 קב' ב' **
ויינר סמיון (בוב מארלי)

ערבית ג-ד
אקדיים סוגוד (אום-כל-תום)

פינת חי
פרידמן אלכס,
תיאטרון-משחק
חפץ שושי (מוצארט)
3חצר אחורית
פרידמן אלכס,
ממשפחה לעם**
שור נגבה (כוורת)

תיאטרון בובות**
דרורי יהודית (מרפסת אומנות)
אנגלית ד1***
ויגודה נגה (מלאלה)

אנרגיה וחשמל**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

כיף כיפליים קב' ב'**
שורר יפעת (בטהובן)

מרכז טכנולוגי - עיצוב
ארד חן (אייבי נתן)

סטודיו לאומנות**
בדר ענת (נרקיס)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ג1 ****
מקלר מורן (דוכיפת)

שפה ד1 ****
פסח גל (אלה)
למידת עמיתים
שורר יפעת,
מרכז טכנולוגי
רופא אסף (כוורת)

פינת חי
פרידמן אלכס
יער
פרידמן אלכס,
יער
שור נגבה,
יער
עזריה לימור,
יער
מקלר מורן,
מוסיקה מסביב לעולם
ניניו רמי (בונו)
אנגלית ג2***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

אנגלית ד2***
דרורי יהודית (ביטלס)

מרכז אומנות
רופא אסף (נרקיס)

עולם המספרים הגדולים 1 קב' א'**
ויינר סמיון (דוכיפת)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ג2 ****
מקלר מורן (מנדלה)
4העולם שלנו (מדעים)**
בירן ליאל (אלון)

יוגה באנגלית*
דנון דלית (יורט מגניב)

עולם המספרים הגדולים 1 קב' ב' **
ויינר סמיון (בוב מארלי)

עיצוב ותכנות משחקים
ארד חן (אייבי נתן)

תיאטרון בובות**
דרורי יהודית (מרפסת אומנות)
אנרגיה וחשמל**
אקדיים סוגוד (רוזוולט)

לשבור את השבר 1 קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)

ספורט ג-ד בנות
מטרי דנה,
ספורט ג-ד בנים
זנקו מיקו,
ריו אביירטו
לוי רינת (יורט מגניב)
רובוטיקיד**
בירן ליאל (אייבי נתן)

שפה ג1 ****
מקלר מורן (חומט)

שפה ד1 ****
פסח גל (אלון)
מפגש חברתי
שור נגבה (מועדון ג-ד)

מפגש חברתי
לוינסון ליאת (מועדון ג-ד)

מפגש חברתי
זנקו מיקו (מועדון ג-ד)
אלופים באלפים קב' ב'
ויינר סמיון (בוב מארלי)

צורות הפלא 1 - קב' ב'*
שורר יפעת (בטהובן)

שפה ג1 ****
מקלר מורן (דוכיפת)
5העולם שלנו (מדעים)**
בירן ליאל (אלון)

עיצוב ותכנות משחקים
כרם גל (אייבי נתן)

שפה ג2 ****
מקלר מורן (דוכיפת)
מפגש חברתי
זנקו מיקו (מועדון ג-ד)

מפגש חברתי
מקלר מורן (מועדון ג-ד)

מפגש חברתי
ויינר סמיון (מועדון ג-ד)

מפגש חברתי
עזריה לימור (מועדון ג-ד)
אנגלית ד1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

בישול**
דרורי יהודית (מועדון ג-ד)

מיחדוש - מזבל לזהב**
ארד חן (אלון)

רובוטיקיד**
בירן ליאל (אייבי נתן)
אנגלית ג2***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

במבחן האמונה**
שור נגבה (כוורת)

כיף כיפליים קב' ב'**
שורר יפעת (בטהובן)

משחקי תכנות ומיינקרפט מתחילים (ב' ומעלה)
חרמוני אורי (אייבי נתן)

משחקי תכנות ומיינקרפט מתקדמים**
פרנסס מוטי (אייבי נתן)
אנגלית ג1***
דרורי יהודית (חומט)

שפה ד2 ****
מקלר מורן (מ. ל. קינג)

תיאטרון-הצגה
חפץ שושי (מוצארט)
6אנגלית ג1***
דרורי יהודית (בוב מארלי)

המשחק עם חן וליאת
לוינסון ליאת (מועדון ג-ד)

המשחק עם חן וליאת
ארד חן (אלון)

שפה ד1 ****
פסח גל (אלה)
 בישול**
דרורי יהודית (מועדון ג-ד)

מדפסת תלת מימד
כרם גל (אייבי נתן)

מוסיקה לכל
ניניו רמי (בונו)

מיחדוש - מזבל לזהב**
ארד חן (אלון)

צורות הפלא 1- קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)

שפה ג2 ****
מקלר מורן (כוורת)
לשבור את השבר 1 קב' ב'*
שורר יפעת (בטהובן)

משחקי תכנות ומיינקרפט מתקדמים**
פרנסס מוטי (אייבי נתן)

פינת חי
פרידמן אלכס,
ריקוד אפריקאי
בק יצחק ברינש (יורט מגניב)

שפה ג2 ****
מקלר מורן (כוורת)
ממשפחה לעם**
שור נגבה (כוורת)

שפה ד1 ****
פסח גל (אלה)