מערכת ג' - ד'



מערכת שעות לכיתה ג-ד

שעהיום איום ביום גיום דיום היום ו
1נפגשים בכיף
י י
ועדות
י י
אנגלית ג1***
דרורי יהודית (ביטלס)

אנגלית ג1***
ויגודה נגה (בטהובן)

שפה ד1
פסח גל (יורט מגניב)

שפה ד2
מקלר מורן (דוכיפת)
יער
עזריה לימור,
יער
שור נגבה,
מחול
בריל נועה (מוצארט)

סטודיו לאומנות**
בדר ענת (נרקיס)
פרלמנט
י י
 
2בעלי חיים**
בן-פזי ענת (נרקיס)

ספורט ג-ד בנים
זנקו מיקו,
עיצוב בהדפסת 3D
ארד חן (אייבי נתן)

שיר ישראלי
עזריה לימור (בונו)
אנגלית ג1***
דרורי יהודית (ביטלס)

אנגלית ג1***
ויגודה נגה (בטהובן)

פינת חי
פרידמן אלכס,
שפה ד1
פסח גל (גנדי)

שפה ד2
מקלר מורן (דוכיפת)
בישול
דרורי יהודית (מועדון ג-ד)

מיחדוש**
ארד חן (אלון)

פינת חי
פרידמן אלכס,
קומיקס 1*
מקלר מורן (דוכיפת)
יער
שור נגבה,
יער
עזריה לימור,
מוזיקה ג-ד1
ניניו רמי (בונו)

משחקי חצר
זנקו מיקו,
סטודיו לאומנות**
בדר ענת (נרקיס)
אנגלית ד1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

אנגלית ד1***
דרורי יהודית (ביטלס)

ממשפחה לעם**
שור נגבה (כוורת)

תכנות אפליקציות
כרם גל (אייבי נתן)
 
3במבחן האמונה**
שור נגבה (כוורת)

שפה ג1
פסח גל (גנדי)

שפה ג2
מקלר מורן (דוכיפת)
מדפסת תלת מימד
כרם גל (אייבי נתן)

ספורט ג-ד בנות
בריל נועה,
ספורט ג-ד בנים
זנקו מיקו,
עולם המספרים הגדולים 2 קב' א'**
שורר יפעת (בטהובן)
בישול
דרורי יהודית (מועדון ג-ד)

מיחדוש**
ארד חן (אלון)

עולם המספרים הגדולים 2 קב' ב'**
שורר יפעת (בטהובן)

פינת חי
פרידמן אלכס (מ. ל. קינג)
יער
עזריה לימור,
ערבית חט"צ*
שמא דועא (ביטלס)
אלופים באלפים 3 קב' א'
שורר יפעת (בטהובן)

במבחן האמונה**
שור נגבה (כוורת)

חשבון מונ משלימים***
חריף ליזה (פשוש)

מקהלה
עזריה לימור (יורט מגניב)

רובוטיקה 1*** (ד' ומעלה)
בירן ליאל (אייבי נתן)
 
4למידת עמיתים
בן-פזי ענת,
מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

מרכז טכנולוגי
ארד חן (אייבי נתן)
אנגלית ד1***
דרורי יהודית (מנדלה)

אנגלית ד1***
ויגודה נגה (כוורת)

חשבון מונ משלימים***
חריף ליזה (פשוש)

כיף כיפליים 3 קב' א'**
שורר יפעת (בטהובן)

ספרייה
לוין אשטרה (חומט)
אנגלית ד1***
דרורי יהודית (ביטלס)

אנגלית ד1***
ויגודה נגה (כוורת)

שפה ג1
פסח גל (גנדי)

שפה ג2
מקלר מורן (דוכיפת)
חשבון מונ משלימים***
חריף ליזה (פשוש)

עולם המספרים הגדולים 2 קב' א'**
שורר יפעת (בטהובן)

עם אלכס בחצר
פרידמן אלכס (חצר)

ערבית יסודי*
שמא דועא (ביטלס)
נפגשים בכיף
י י,
פינת חי
פרידמן אלכס,
צמחים
לוין אשטרה (אלון)

רובוטיקה 1*** (ד' ומעלה)
בירן ליאל (אייבי נתן)
 
5ריו אביירטו
לוי רינת (יורט מגניב)

שפה ד1
פסח גל (גנדי)

שפה ד2
מקלר מורן (דוכיפת)

תיאטרון בובות
דרורי יהודית (מרפסת אומנות)
כתיבה והלחנה
עזריה לימור (בונו)

עולם המספרים הגדולים 2 קב' ב'**
שורר יפעת (בטהובן)

שפה ג1
פסח גל (גנדי)

שפה ג2
מקלר מורן (דוכיפת)
אלים ויצורי פלא**
ארד חן (אלון)

יוגה באנגלית*
דנון דלית (יורט מגניב)

צורות הפלא 2 - קב' א'*
שורר יפעת (בטהובן)

שפה ג1
פסח גל (גנדי)
כיף כיפליים 3 קב' א'**
שורר יפעת (בטהובן)

לשבור את השבר 2 קב' א'*
רוזנפלדר נעה (חומט)

לשבור את השבר 2 קב' ב'*
פיניק עומר (אלון)

מוזיקה ג-ד1
ניניו רמי (בונו)

עם אלכס בחצר
פרידמן אלכס (מוצארט)
אנגלית ג1***
ויגודה נגה (בוב מארלי)

אנגלית ג1***
דרורי יהודית (ביטלס)

מייקרים צעירים
כרם גל (אייבי נתן)

משחק ודרמה 1*
חפץ שושי (מוצארט)
 
6ממשפחה לעם**
שור נגבה (כוורת)

שפה ד1
פסח גל (גנדי)

שפה ד2
מקלר מורן (דוכיפת)

תיאטרון בובות
דרורי יהודית (מרפסת אומנות)
 אלים ויצורי פלא**
ארד חן (אלון)

ספורט ג-ד בנות
בריל נועה,
צורות הפלא 2 - קב' ב'*
שורר יפעת (בטהובן)
מרכז אומנות
בדר ענת (נרקיס)

משחקי תכנות ומיינקרפט
פרנסס מוטי (אייבי נתן)

שפה ג2
מקלר מורן (דוכיפת)
בעלי חיים**
בן-פזי ענת (רוזוולט)

מרכז טכנולוגי
כרם גל (אייבי נתן)

משחק ודרמה 2*
חפץ שושי (מוצארט)

קומיקס מתקדמים
מקלר מורן (דוכיפת)

רובוטיקה 1 (חלל)***
לוין אשטרה (גן)