מה קורה בבית א' - ב'10/8/18

שלום לכל ההורים לילדים ולילדות העולים לכיתות א' ו-ב' בביה"ס הדמוקרטי,

בהתרגשות רבה, אני שולח לכם הודעה ראשונה לשנה המתחילה, ובה הזמנה לאסיפת ההורים של בית א-ב (יום ד' 29/8 ב-20:00 - וראו בקובץ המצורף). נא רישמו ביומנים, והגיעו לאסיפה בכדי להכיר את צוות הבית, לשמוע על המתוכנן במקום שבו ילדיכם יבלו כמחצית מזמן הערות שלהם בימי החול בשנה הקרובה, ולשמוע איך לדעתנו תוכלו לעזור לילדיכם לחוות שנה מוצלחת בביה"ס.

למחרת (יום ה' 30/8 אחה"צ) יתקיים אירוע הנשבוקים המסורתי של כלל קהילת בית הספר. פרטים על כך יישלחו בנפרד. 

 אוסיף כאן עוד כמה פריטי מידע שעשויים לעזור לכם להיערך מראש לשנת הלימודים הקרובה. מידע חשוב נוסף יימסר באסיפה.

  • ידיעון ביה"ס ומערכת הקורסים יפורסמו ב-30/8 בערב. מומלץ יהיה לשבת עם ילדיכם במהלך השישי-שבת שאחרי, לקרוא את פירוט הקורסים שבידיעון, לעבור על המערכת יחד, ולעזור להם לבנות מערכת שעות ראשונית, שתהווה בסיס להתנהלות היומיומית שלהם בביה"ס - וגם בסיס לשינויים בהתאם לבחירתם.

  • הידיעון יפרט את הציוד הנדרש לכל קורס, ויתכנו הוראות נוספות שהמורים ימסרו במפגשים הראשונים של הקורסים. ציוד בסיסי וראשוני שמומלץ לשלוח בתיקים כולל: מחברת חלקה, מחברת חכמה 10 שורות, מחברת חשבון (לא חובה חכמה), תיקייה עם גומי לאיסוף דפים ויצירות, קלמר מאובזר (עדיף כזה שמחולק למספר תאים) עם שלושה עפרונות, מחק, מחדד עם פח, טושים או צבעי עפרון, מספריים ודבק סטיק. בנוסף - בקבוק מים, קופסאות לאוכל, ומפית בד קטנה.

  • עוד משימת היערכות חשובה היא כתיבת שם הילד/ה על כל החפצים האישיים שיגיעו לביה"ס - כולל בקבוקים, קופסאות אוכל, מחברות ואפילו נעליים (אצלנו חולצים ומאבדים באופן תכוף). 

מקווים ומצפים לפגוש אתכם ב29/8 באסיפה. המשך קיץ משפחתי ונעים,

ליאל וצוות א-ב