מערכת בית א' - ב'





מערכת שעות לכיתה א-ב

שעהיום איום ביום גיום דיום ה
1

8:40-9:20
​מפגש חברתי
חריף ליזה (פשוש)

​מפגש חברתי
כרם גל (דוכיפת)
​ועדות
י י
​כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)

​כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,
​מרכז אומנות-בדר ענת (נרקיס)

​עולם הצלילים-עזריה לימור (בונו)
​אח בוגר (א')-י י,
​אלופים באלפים 1 קב' א'**-שדה פז דיקלה (דוכיפת)

​חברותא-בירן ליאל (בית א-ב)
​פרלמנט
י י (אלה)
2

9:20-10:10
​מרכז אומנות-רופא אסף (נרקיס)

​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

​שוטטות**-בירן ליאל (חדר פנימי א-ב)
​מה קורה במעבדה?*
בירן ליאל (רוזוולט)

​עשר אצבעות קב' א'***
חריף ליזה (פשוש)
​כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (פשוש)

​כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)

​מה במבחנה?*-בירן ליאל (רוזוולט)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס
​אייקידו יסודי*-בירן ליאל (מוצארט)

​כיף כיפליים 1 קב' א'-שדה פז דיקלה (דוכיפת)

​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

​פינת חי-פרידמן אלכס
​מלאכות קדומות בחצר
פרידמן אלכס (בית א-ב)

​שירים ומשחקים באנגלית
דרורי יהודית (אלון)
3

10:30-11:15
​הכרות עם שחמט-דהן אוהד (פשוש)

​מרכז אומנות-רופא אסף (נרקיס)

​שוטטות**-בירן ליאל (חדר פנימי א-ב)
​כיף כיפליים 3 קב' א'**-חריף ליזה (פשוש)

​כיף כיפליים 3 קב' א'**-שורר יפעת (בטהובן)

​כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)

​כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)

​לא נפסיק לשיר-שור נגבה (בוב מארלי)

​קומיקס 1*-ארד חן (אלון)
​אלופים באלפים 1 - שעת כושר קב' א'**-שדה פז דיקלה (אייבי נתן)

​כיף כיפליים 3 קב' א'**-שורר יפעת (בטהובן)

​למידת עמיתים- (דוכיפת)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,
​משחקי חצר-שובה ורד
​כיף כיפליים 3 קב' א'**-חריף ליזה (פשוש)

​כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)

​כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)

​מעשי אבות**-שור נגבה (בוב מארלי)
​אלופים באלפים 3 קב' א'-חריף ליזה (פשוש)

​כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)

​כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)

​מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס (בית א-ב)

​שירים ומשחקים באנגלית-דרורי יהודית (חדר פנימי א-ב)
4

11:20-12:05
​מעשי אבות**-שור נגבה (בוב מארלי)

​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

​פרויקטים בכיף*-שוורץ אתי (בית א-ב)
​אלופים באלפים 1 קב' א'**-שדה פז דיקלה (דוכיפת)

​מרכז אומנות-בדר ענת (נרקיס)

​ספורט ותנועה-שובה ורד,
​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)
​חצר-פרידמן אלכס,
​יוגה באנגלית*-דנון דלית (אלון)

​כדורגל חט"צ-זנקו מיקו,
​סטודיו לאומנות**-בדר ענת (נרקיס)
​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

​פינת חי-פרידמן אלכס,
​ריו אביירטו (גן-ג')-לוי רינת (מוצארט)
​כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)

​כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (גנדי)

​משחק ודרמה 1*-חפץ שושי (מוצארט)

​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

​פינת חי-פרידמן אלכס
5

12:20-13:05
​מקהלה-עזריה לימור (בונו)

​פרויקטים בכיף*-שוורץ אתי (בית א-ב)

​תיאטרון*-סייג שיר (דוכיפת)
​כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (פשוש)

​כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)

​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​ערבית חט"צ*-שמא דועא (אלה)

​פיסול בחומרים**-בדר ענת (נרקיס)
​חצר-פרידמן אלכס,
​יוגה באנגלית*-דנון דלית (אלון)

​מרכז טכנולוגי-כרם גל (אייבי נתן)

​סטודיו לאומנות**-בדר ענת (נרקיס)

​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​קומיקס טרום קריאה*-ארד חן (פשוש)
​אומנות א-ב1-רופא אסף (בית א-ב)

​אלופים באלפים 3 קב' א'-שורר יפעת (בטהובן)

​כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (פשוש)

​כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)

​עולם מבראשית*-שור נגבה (כוורת)

​פינת חי-פרידמן אלכס
​משחק ודרמה 2*-חפץ שושי (מוצארט)

​משחקי כדור-שובה ורד,
​עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

​פינת חי-פרידמן אלכס
6

13:15-14:00
​למידת עמיתים
י י
​דרמה אנגלית-דרורי יהודית (פשוש)

​מוזיקה עם רמי-ניניו רמי (בונו)

​ספרייה-ארבל חלי (חומט)

​פיסול בחומרים**-בדר ענת (נרקיס)
​מפגש חברתי
דרורי יהודית (חדר פנימי א-ב)

​מפגש חברתי
ארד חן (פשוש)
​אומנות א-ב1-רופא אסף (בית א-ב)

​אוריגאמטריה-פרנסס מוטי (פשוש)

​פינת חי-פרידמן אלכס
​מפגש חברתי
שדה פז דיקלה (פשוש)

​מפגש חברתי
בירן ליאל (חדר פנימי א-ב)