מערכת בית א' - ב'



מערכת שעות לכיתה א-ב תשע"ח – מעודכנת ל-21/10/2017

 

שעה

יום א

יום ב

יום ג

יום ד

יום ה

1


8:45 - 9:30

מפגש חברתי
חריף ליזה (פשוש)


מפגש חברתי
כרם גל (דוכיפת)

ועדות
י י

כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)


כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)


מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,


מרכז אומנות-בדר ענת (נרקיס)


עולם הצלילים-עזריה לימור (בונו)

אח בוגר (א')
י י,


אלופים באלפים 1 קב' ב'**
שדה פז דיקלה (דוכיפת)

פרלמנט
י י (אלה)

2


9:35 - 10:20

מרכז אומנות-רופא אסף (נרקיס)


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)


שוטטות**-בירן ליאל (חדר פנימי א-ב)

מה קורה במעבדה?*
בירן ליאל (רוזוולט)


עשר אצבעות קב' א'***
חריף ליזה (פשוש)

כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (פשוש)


כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)


מה במבחנה?*-בירן ליאל (רוזוולט)


מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס

אייקידו יסודי*-בירן ליאל (מוצארט)


אלופים באלפים 1 - שעת כושר קב' ב'**-שדה פז דיקלה (דוכיפת)


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)


פינת חי-פרידמן אלכס

אתלטיקה וכושר
שובה ורד,


שירים ומשחקים באנגלית
דרורי יהודית (אלון)

3


10:40 - 11:25

מרכז אומנות-רופא אסף (נרקיס)


נגעת נסעת-דהן אוהד (פשוש)


שוטטות**-בירן ליאל (חדר פנימי א-ב)

אלופים באלפים 2 קב' א'**-שורר יפעת (בטהובן)


אלופים באלפים 2 קב' ב'**-חריף ליזה (פשוש)


כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)


כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)


לא נפסיק לשיר-שור נגבה (בוב מארלי)


קומיקס 1*-ארד חן (אלון)

אלופים באלפים 2 קב' א'**-שורר יפעת (בטהובן)


מלאכות קדומות בחצר-פרידמן אלכס,


משחקי חצר-שובה ורד

אלופים באלפים 2 קב' ב'**-חריף ליזה (פשוש)


כישורי שפה 1****-מקלר מורן (דוכיפת)


כישורי שפה 1****-שדה פז דיקלה (כוורת)


מעשי אבות**-שור נגבה (בוב מארלי)

כיף כיפליים 2 קב' ב'*
חריף ליזה (פשוש)


כישורי שפה 1****
שדה פז דיקלה (כוורת)


כישורי שפה 1****
מקלר מורן (דוכיפת)

4


11:35 - 12:20

מעשי אבות**-שור נגבה (בוב מארלי)


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)


פרויקטים בכיף*-שוורץ אתי (בית א-ב)

אלופים באלפים 1 קב' ב'**-שדה פז דיקלה (אלה)


מרכז אומנות-בדר ענת (נרקיס)


ספורט ותנועה-שובה ורד,


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)

אלופים באלפים 1 - שעת כושר קב' ב'**-שדה פז דיקלה (פשוש)


חצר-פרידמן אלכס,


יוגה באנגלית*-דנון דלית (אלון)


כדורגל חט"צ-זנקו מיקו,


סטודיו לאומנות**-בדר ענת (נרקיס)

ספרייה-ארבל חלי (חומט)


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)


פינת חי-פרידמן אלכס,


ריו אביירטו (גן-ג')-לוי רינת (מוצארט)

כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)


כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (אלה)


משחק ודרמה 1*-חפץ שושי (מוצארט)


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)


פינת חי-פרידמן אלכס

5


12:35 - 13:15

מקהלה-עזריה לימור (בונו)


פרויקטים בכיף*-שוורץ אתי (בית א-ב)


תיאטרון*-סייג שיר (דוכיפת)

כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (פשוש)


כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)


ספרייה-ארבל חלי (חומט)


ערבית חט"צ*-שמא דועא (אלה)


פיסול בחומרים**-בדר ענת (נרקיס)

חצר-פרידמן אלכס,


יוגה באנגלית*-דנון דלית (אלון)


סטודיו לאומנות**-בדר ענת (נרקיס)


ספרייה-ארבל חלי (חומט)


קומיקס טרום קריאה*-ארד חן (פשוש)

אומנות א-ב1-רופא אסף (נרקיס)


כיף כיפליים 2 קב' א'*-שורר יפעת (בטהובן)


כישורי שפה 2****-שדה פז דיקלה (פשוש)


כישורי שפה 2****-מקלר מורן (דוכיפת)


עולם מבראשית*-שור נגבה (כוורת)


פינת חי-פרידמן אלכס

משחק ודרמה 2*-חפץ שושי (מוצארט)


משחקי כדור-שובה ורד,


עשר אצבעות קב' א'***-חריף ליזה (פשוש)


פינת חי-פרידמן אלכס

6


13:20 -14:00

למידת עמיתים
י י

דרמה אנגלית-דרורי יהודית (פשוש)


מוזיקה עם רמי-ניניו רמי (בונו)


ספרייה-ארבל חלי (חומט)


פיסול בחומרים**-בדר ענת (נרקיס)

מפגש חברתי
דרורי יהודית (חדר פנימי א-ב)


מפגש חברתי
ארד חן (דוכיפת)

אומנות א-ב1-רופא אסף (נרקיס)


אוריגאמטריה-פרנסס מוטי (פשוש)


פינת חי-פרידמן אלכס

מפגש חברתי
שדה פז דיקלה (פשוש)


מפגש חברתי
בירן ליאל (חדר פנימי א-ב)